Trenerzy

  1. Strona główna
  2. chevron_right
  3. Trenerzy

Doskonale wyszkolona kadra trenerów, gwarantuje bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz miłą atmosferę na zajęciach. Nasi instruktorzy to pasjonaci pływania, związani z tym sportem od najmłodszych lat.

Bartosz Krawczak

Założyciel i główny trener UKS Fala Nieporęt. Medalista Mistrzostw Polski w pływaniu. W 2005 roku posiadał klasę Mistrzowską w tej dyscyplinie sportu. Ratownik WOPR oraz licencjonowany instruktor pływania, wychowanek stołecznego klubu Polonia Warszawa i Szkoły Mistrzostwa Sportowego Anders. Doświadczenie trenerskie zdobywał w jednym z najlepszych klubów fitness w Europie, Holmes Place oraz u najlepszych trenerów pływania w Polsce. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku zarządzanie. Obecnie miłośnik triathlonu.

Piotr Gałka

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener pływania i kulturystyki, ratownik WOPR. Wielokrotny Mistrz Polski seniorów, Rekordzista Polski, Medalista Mistrzostw Europy juniorów, członek Kadry Narodowej w pływaniu w latach 2004-2012. Swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną chce dzielić się teraz z innymi. Piotrek to osoba ambitna i przyjacielska. Uważa, że w życiu wszystko jest do spełnienia, wystarczy w to uwierzyć i systematycznie do tego dążyć.

Menu