Szkoła pływania

Informacje ogólne

Pływanie to nasza pasja! Mimo że brzmi jak banał i wszyscy tak mówią, to u nas naprawdę można poczuć to na własnej skórze!

Zajęcia w grupach zaczynamy od niedzieli 17 września 2023r.

DNI OTWARTE:

6-15 września w godzinach 16:00-17:30 przyjdź na zajęcia próbne i sprawdzenie do jakiej grupy najlepiej się zapisać!

Podczas pierwszych zajęć oceniamy umiejętności dziecka, w przypadku szybkich postępów proponujemy zmiany grupy.

Szkoła Pływania to rekreacyjna forma zajęć na każdym poziomie – od podstaw po zaawansowane techniki pływackie i profesjonalne treningi. Szkoła Pływania oferuje naukę zarówno w grupach, jak i w formie indywidualnej.

Każdy poziom to różne cele! Dla początkujących najważniejsze jest pozbawienie lęku przed wodą, kolejne etapy to nauczenie prawidłowej techniki wszystkich naszych podopiecznych, aby w pełni i bezpiecznie mogli korzystać z dobroczynnych uroków wody.

Dlaczego warto wybrać naszą Szkołę Pływania?

Doświadczona Kadra Instruktorów: Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów to pasjonaci pływania z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z naszych instruktorów posiada certyfikaty potwierdzające ich umiejętności i wiedzę, a przede wszystkim potrafią stworzyć przyjazną i motywującą atmosferę na basenie.

Indywidualne Podejście: Rozumiemy, że każda osoba jest inna i ma swoje tempo nauki. Dlatego dostosowujemy nasze zajęcia do Twoich potrzeb i umiejętności. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z pływaniem, czy chcesz doskonalić swoje techniki, mamy dla Ciebie odpowiednie zajęcia.

Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu: Bezpieczeństwo naszych uczestników to nasz priorytet. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pływackim i stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, aby zapewnić komfort i spokój podczas nauki.

Dywersyfikacja Zajęć: Oprócz tradycyjnych lekcji pływania organizujemy także półkolonie i obozy sportowe. To świetna okazja, aby rozwijać swoje umiejętności wodne i czerpać jeszcze więcej radości z czasu spędzonego na basenie. Dla naszych Zawodników oprócz treningów pływackich prowadzimy ćwiczenia ogólnorozwojowe, niezbędne do poprawy wyników w wodzie.

Przyjazna Atmosfera: Nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale również społeczność pasjonatów pływania. Tworzymy przyjazną i wspierającą atmosferę, gdzie każdy znajdzie swoje miejsce i będzie mógł rozwijać się w komfortowym otoczeniu.

Najmłodsza grupa Krewetek ma zajęcia na basenie rekreacyjnym, dzieci oswojone z wodą mają od razu zajęcia na dużym basenie, w grupie jest dwóch instruktorów, którzy uczą z wody i pomagają dzieciom oswoić się z nią. Nasze doświadczenie pokazuje, że zbyt długa nauka w basenie rekreacyjnym może utrudnić dzieciom przejście na duży basen, dzieci zbytnio przyzwyczajają się do cieplejszej wody i dłużej trwa proces adaptacji.

Jak wybrać grupę?

W pierwszej kolejności wybierz grupę zgodnie z wiekiem swojego dziecka, podczas zajęć Instruktorzy zweryfikują umiejętności i w razie potrzeby zaproponują zmianę grupy.

Opis grup:

30’ Krewetki: wtorek, czwartek, niedziela – basen rekreacja; 4-5 lat

Zabawa, oswajanie z wodą w ciepłym basenie

17:00
30’ Koniki morskie Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, niedziela – 5-7 lat początki nauki na dużym basenie 17:30
30’ Płotki Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, niedziela – 6-8 lat bardziej zaawansowane pływanie na samych nogach z deska 18:00
30” Okonki Wtorek, czwartek, niedziela – 7-9 lat nauka pracy rąk z deską (dokładanką do stylu grzbiet, kraul) 18:30
45’ Szczupaki Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, niedziela – 7-10 lat nauka techniki, pływanie grzbiet i kraul, początki do stylu klasycznego 17:30
45’ Delfiny Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, niedziela – 9-12 lat nauka pływania delfinem plus dobrze opanowane 3 pozostałe style 18:15
45’ Rekiny Wtorek, czwartek, niedziela – 12-15 lat treningi pływackie pływanie wszystkimi 4 stylami 19:00
45’ Masters Wtorek, czwartek, niedziela – pow. 16 lat i dorośli 19:45

Grafik zajęć

Cennik zajęć za semestr zimowy

semestr zimowy: 17.09.2023r – 31.01.2024r.

semestr letni: 01.02.2024r. – 20.06.2023r.

1 raz w tygodniu (30 minut)
135-174 zł / 5 rat14-17 zajęć w semestrze zimowym w zależności od wybranego dnia
  • Krewetki, Koniki Morskie, Płotki, Okonki
2 razy w tygodniu (2x30 minut)
284-312 zł / 5 rat30-33 zajęcia w semestrze zimowym w zależności od wybranych dni
  • Krewetki, Koniki Morskie, Płotki, Okonki
1 raz w tygodniu 45 minut
160-204 zł / 5 rat14-17 zajęć w semestrze zimowym w zależności od wybranego dnia
  • Szczupaki, Delfiny, Rekiny
2 razy w tygodniu (2X45 min)
336-367 zł / 5 rat30-33 zajęcia w semestrze zimowym w zależności od wybranych dni
  • Szczupaki, Delfiny, Rekiny
1 raz w tygodniu 45 minut
215-260 zł / 5 rat14-17 zajęć w semestrze zimowym w zależności od wybranych dni
  • MASTERS
  • (grupa max 5 osób)
2 razy w tygodniu (2X45 min)
440-485 zł / 5 rat29-32 zajęcia w semestrze zimowym w zależności od wybranych dni
  • MASTERS
  • (grupa max 5 osób)

Płatności i odrabianie zajęć

Opłata za zajęcia jest z góry za cały semestr. Opłatę można rozłożyć NA RATY przy podpisaniu umowy na cały rok (semestr zimowy 5 rat, semestr letni 5 rat).

*Dla młodszego rodzeństwa mamy 10% zniżki!

Nieobecności

Nieobecności można odrabiać, jeśli zostały zgłoszone e-mailem. Uczestnik może odrobić wszystkie zajęcia, w których nie mógł uczestniczyć z ważnych przyczyn na podstawie zaświadczenia lekarskiego. W innych przypadkach Uczestnik może odrobić 1 tydzień nieobecności w miesiącu. Zajęcia odpracowujemy podczas innych godzin pracy szkółki po wcześniejszej konsultacji. Nie przewidujemy zwrotu kosztów za nieobecności. Na odrobienie zajęć Uczestnicy mają czas do końca trwania Umowy.

Nieobecności należy zgłosić pisząc e-mail na adres: biuro@uksfala.com.pl

Na pierwsze zajęcia Uczestnik jest zobowiązany przynieść podpisaną umowę.

Zapisy

Zapisy przyjmujemy drogą mailową: biuro@uksfala.com.pl lub przez formularz na stronie.

Dane do przelewu:

UKS Fala Nieporęt
ul. Koncertowa 4, Stanisławów Pierwszy
05-126 Nieporęt
numer konta: 32 1090 1014 0000 0001 4795 8889

Menu