O nas

  1. Strona główna
  2. chevron_right
  3. O nas
Pływanie to nasza pasja! Mimo że brzmi jak banał i wszyscy tak mówią, to u nas naprawdę można poczuć to na własnej skórze!
Prowadzimy Sekcję Sportową oraz zajęcia rekreacyjne. Sekcja Sportowa to zajęcia dla wyselekcjonowanej grupy dzieci i młodzieży, która bierze aktywny udział w zawodach pływackich. Natomiast Szkoła Pływania to rekreacyjna forma zajęć na każdym poziomie – od podstaw po zaawansowane techniki pływackie i profesjonalne treningi. Szkoła Pływania oferuje naukę zarówno w grupach, jak i w formie indywidualnej.
Każdy poziom to różne cele! Dla początkujących najważniejsze jest pozbawienie lęku przed wodą, kolejne etapy to nauczenie prawidłowej techniki wszystkich naszych podopiecznych, aby w pełni i bezpiecznie mogli korzystać z dobroczynnych uroków wody.
Misją Sekcji Sportowej jest wyławianie talentów sportowych oraz mądre kierowanie dalszą karierą naszych zawodników. Umożliwiamy przeżycie wspaniałej przygody ze sportem, kształtowanie charakteru na treningach, zawodach i obozach kondycyjnych. Propagujemy zdrowy styl życia i wychowanie w duchu fair play.
Klub Sportowy Fala Nieporęt działa na basenie w Stanisławowie Pierwszym w gminie Nieporęt.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w dziecinie sportu i rekreacji.

 

Menu